Nový web na nové doméně

čtvrtek, 28. května 2015

5_10481235-burza.jpg

Správa nemovitostí, kterou se společnost Dexta reality, s.r.o. zabývá od roku 2011 má novou webovou prezentaci. V posledních letech jsme získali zkušenosti i ze správy bytů a proto nyní nabízíme své služby též SVJ a bytovým družstvům. Věcně, výstičně a přehledně jsme se snažili představit co děláme a jak to děláme. Poznejte zakázkovou správu nemovitostí.

Naším sloganem "Zakázková správa nemovitostí" chceme komunikovat ochotu poskytovat zcela individuální služby, které budou brát v úvahu nejen spravovaný objekt, ale především lidi, kteří objekt užívají, vlastní nebo jsou členy výboru SVJ. Nabízíme poradenství, konzultace či zajištění těchto oblastí:

  1. Účetnictví a legislativa týkající se správy nemovitostí.
  2. Technická správa a dohled.
  3. Zajištění vhodných měřidel, pravidelných odečtů a revizí.
  4. Inkaso a rozúčtování plateb.
  5. Dotace a financování.
  6. Úklid, zabezpečení a monitoring

Snažíme se maximálně využití prostředků dálkové komunikace a sdílení informací. Nejraději využiváme náší interně vyvinutou aplikaci, kde najdete vše co se správy Vašeho objektu týká. Využili jsme k tomu platformu SharePoint, takže je ovládání a provoz velice intuitivní a stabilní v prostředí téměř jakéhokoli webového prohlížeče. Při využití těchto nástrojů umíme pracovat velmi efektivně a nabídneme velice příznivé ceny našich služeb.

Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Sdílet na LinkedIN Poslat mailem

Pracujeme také pro:

o2  switchboard GE Money  GAST  Moravostav Čas pro sebe Autosklo Pecka  ČMSS